stomatologia rumia3

Gracjana Zarembo, lekarz stomatolog

Jestem absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego 2010 r. Aby spełnić oczekiwania pacjentów stale podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dokładam wszelkich starań aby leczenie było bezbolesne i przebiegało w miłej atmosferze.

Stomatologię Rodzinną  stworzyłam dla pacjentów, z myślą o ich komforcie oraz zapewnieniu leczenia na najwyższym poziomie. Gabinet został  wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Pracownia rtg, która znajduje się na miejscu umożliwia pełną diagnostykę cyfrową w trakcie jednej wizyty. Personel medyczny pracujący w Stomatologii Rodzinnej  to ludzie z pasją oraz chęcią ciągłego doskonalenia.

Moją asystentką jest Zofia Teofilak, dyplomowana asystentka stomatologiczna i rejestratorka medyczna. Absolwentka policealnej szkoły dla asystentek stomatologicznych. Bardzo otwarta i przyjazna dla pacjentów, profesjonalnie i perfekcyjnie dba o organizację pracy i bezpieczeństwo w gabinecie. Pasjonatka gór i kotów.

Stomatologia Rodzinna na zdjęciach

Nasz sprzęt

Unit stomatologiczny włoska Firma Stern Weber

W gabinecie najważniejszy jest fotel – to na nim pacjent spędza większość czasu podczas wizyty. Dla naszych pacjentów wybraliśmy włoskie, ultrakomfortowe unity Stern Weber

Pantomograf-Hyperion X7

Zdjęcia pantomograficzne wykonywane przy jego użyciu to zdjęcie przeglądowe wszystkich zębów oraz otaczających struktur – kości szczęki i żuchwy oraz zatok, co pozwala na dokładną diagnozę oraz zaplanowanie leczenia.

Radiografia ZEN-X

Gabinet wyposażony jest w cyfrowy aparat Rtg z radiowizjografią ZEN X. Jest to najnowocześniejszy system obrazowania, w którym dawka promieniowa została ograniczona do minimum. Zdjęcie zęba wykonywane jest bezpośrednio przy fotelu, bez konieczności przechodzenia do innego pomieszczenia.

Mikrosilnik endodontyczny

MORITA-Mikrosilnik  jest używany podczas zabiegów endodontycznych do mechanicznego, a zatem dokładniejszego opracowania kanałów.

Kamera wewnątrzustna

Stosowana jest głównie do diagnostyki oraz konsultacji – dzięki powiększonemu obrazowi pozwala lekarzowi na dokładne określenie stanu zębów pacjenta. Obraz wyświetlany na monitorze daje również pacjentom możliwość lepszego zrozumienia obecnego stanu oraz proponowanego leczenia.

System B&L

Służy  do wypełniania kanałów metodą termoplastyczną

Piezomed – nowa siła w chirurgi kostnej,Piezomed ułatwia pracę chirurga

Dzięki innowacyjnej technologii ultradźwiękowej, tylko tkanka kostna jest wycinana z niesamowitą precyzją. Otaczające tkanki miękkie pozostają nieuszkodzone. Zauważalna ulga dla pacjenta: mniejszy ból, szybsze leczenie!

System znieczuleń „The Wand”

Lekarz podając znieczulenie karpulą naciska kciukiem na tłok który popycha znieczulenie z ampułki i wprowadza w tkanki pacjenta. Podając kciukiem lekarz nie ma kontroli prędkości i ciśnienia podawanego znieczulenia, dlatego właśnie zbyt szybkie podanie znieczulenia powoduje uczucie rozpierania przez pacjenta w miejscu deponowania.

  • Zadbaj o swoje zęby! Umów się na wizytę już dziś

    Regularne wizyty u dentysty zapewnią Ci piękne i zdrowe zęby. Odwiedzaj dentystę co pół roku.